Select Language: TR / ENG

 facebook twitter

Kurumsal

Kurumsal

Penta Group A.Ş. 1989 yılından bu yana tesisat ve yapı malzemeleri sektöründe üretim yapan, üretim kalitesini piyasa tecrübesiyle birleştirerek faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda uluslararası rekabet bilinciyle hareket eden bir oluşumdur.

Penta Group A.Ş. toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimseyerek birikimlerini faaliyetlerinin her alanına yansıtmaktadır.

TS EN 817 ve TS EN 200 Avrupa kalite belgelerine sahip Penta su armatürleri, musluk, duş sistemleri, banyo aksesuarları kalitesinin yanında çeşitliliğini de her geçen gün zenginleştirerek, kurum vizyonuna ve kalite politikasına uygun bir Türkiye markası olarak sektörümüze katılmış ve seçkin yapı showroomlarda yerini almıştır.

Üretim ve tasarımı bünyesinde yapan Penta Group A.Ş. geniş bir pazarlama birikimine ve pazar ağına sahip olup Türkiye genelinde 300'e yakın yapı showroomuna sahiptir. Bu geniş showroom ağı ile ülke genelinde homojen bir dağıtım ağı kurulmuştur.

Pazarlama departmanı ürünlerimizi kendi bayilik sistemi içinde, bayinin bir çözüm ve kar ortağı olduğunu kabul eden bir anlayışla dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Penta Group A.Ş. ülke ekonomisine katkıda bulunacak yurtdışı pazarları takip etmekte olup,16 ülkeye ihracaatı devam etmektedir.

Kurum vizyonuna uygun olarak sektörümüzde kalitesi ve teknolojisi yüksek yeni projelere yatırım çalışmaları sürmektedir.

Teknolojik yenilik ve kalite konusundaki hassasiyetinin, tüketici memnuniyeti ile taçlanacağı bilinci Penta Group A.Ş. nin temel stratejisi olmaya devam edecektir.